Hakkımızda

Lezzet ve kaliteyi uygun fiyata sunmayı prensip edinen firmamız, yeni ürünler sunma konusunda sürekli olarak çalışmalarını sürdürmektedir. 2010 yılında Samsat Çiğköfte adı altında kurulan şirketimiz her geçen gün yeni bayileri,yeni konseptleri ve yeni ürünleri ile sektördeki yerini zirveye taşımaktadır.

Vizyonumuz
Samsat Çiğköftecisini yurdun dört tarafında bilinen bir marka haline getirmektir. Kalite ve hijyeni ön planda tutarak müşteri beklentilerini ve memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak, yenilenen konsepti ve ürün çeşitliliği ile Samsat Çiğköfte Ailesine yeni bireyler eklemek amacıyla hedeflerimize ulaşmaktır.

Misyonumuz
Sağlıklı ve hijyenik ürünler sunmak, toptan kalite geleneği oluşturmak müşterilerimizin talep ve beklentilerini karşılamaktır. Samsat Çiğköfte olarak gün geçtikçe artan bayi sayısı ile Samsat Çiğköfte Ailesine yeni çalışma arkadaşları katarak,Türkiye'nin her yerine hizmet ve kalitemizi sunmak.Yenilenen ürünlerimiz ve ürün çeşitliliğimiz ile Sektördeki yerimizi zirveye taşımak ve devamlılığını sağlamaktır.

img Vizyonumuz

Vizyonumuz, Samsat Çiğköftecisini yurdun dört tarafında bilinen bir marka haline getirmektir.

img Misyonumuz

Misyonumuz, sağlıklı ve hijyenik ürünler sunmak.

img Kalite Standartlarımız

Ulusal ve Uluslararası bütün standartlara yönelik üretim kalitesi.

img Amaçlarımız

Dünya markası olmak...